Viens no jautājumiem, ko šodien uzdod lielākā daļa studentu, ir “kā es varu saņemt studentu kredītus?”, šķiet, ka tas ir ikviena karstā saraksta augšgalā, un tas ir pareizi. Jo, tiklīdz esat izstrādājis finansēšanas plānu ar studentu kredītu vai pat vairākiem aizdevumiem, ja nepieciešams, viss pārējais nostāsies savās vietās. Būs arī daudz mazāk stresa, jo jūs būtu pārvarējis pirmo lielāko šķērsli savai izglītībai, un tas patiešām palīdzēs ievērojami ietekmēt jūsu nākotni pēc skolas beigšanas.

Tālāk mēs apskatīsim dažus faktus, kas var palīdzēt jums izprast jūsu iespējas. Esmu nedaudz vienkāršojis atbildes, lai nemulsinātu jūs ar nevajadzīgu vāvuļošanu, un esmu pieturējies pie tā, ko detektīvs Piektdiena mēdza teikt pirms gadiem tajā televīzijas šovā Dragnet “Tikai sniedziet man faktus, kundze!”

Tikai Fakti

Zemāk ir saraksts ar Kredīts pret automašīnas ķīlu padomiem un faktiem, kas nav sakārtoti noteiktā secībā, tas ir tikai noderīgu padomu apkopojums, ko varat glabāt, pierakstīt tos, kas jūs interesē, un izmest citus.

1. Pirms izlemjat piešķirt aizdevumu, ieteicams aprunāties ar skolas konsultantu. Viņiem ir rokas pirksts, un viņiem būs jaunākā informācija par studentu kredītiem, kas būs piemērojama jums, un viņiem ir pieredze, kas palīdzēs jums sašaurināt ideālā aizdevuma meklēšanu. Lai gan ne visi aizdevumi ir ideāli, bet triks ir atrast sev piemērotāko.

2. Mūsdienās daudzas izglītības iestādes sāk darboties bez papīra, jo ir pieejamas daudzas pieteikuma veidlapas, kuras varat aizpildīt tiešsaistē ērti mājās.

3. Pirmā iespēja, kas jums jāapsver, saņemot aizdevumu, ir vienmēr vispirms apskatīt valdības aizdevumus. Viņiem parasti ir daudz zemākas procentu likmes, un jums var būt arī garāki termiņi.

4. Valsts aizdevumi tika izveidoti, lai nodrošinātu tos studentus, kuriem var būt finansiālas problēmas un/vai kuru dzīvē ir kādas citas sarežģītas situācijas, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk cilvēku ar tiesībām uz labu izglītību.

5. Federālā studentu atbalsta pieteikuma veidlapu varat atrast tiešsaistē, un, ja nepieciešams, varat pieteikties tiešsaistē.

6. Citāts “Uz katru cilvēku uz Zemes ir 1,6 miljoni skudru” (tam nav nekāda sakara ar studentu kredītiem, es tikai gribēju redzēt, vai jūs joprojām esat nomodā).

7. Kad būsiet aizpildījis savu FASA veidlapu pēc tās izvērtēšanas, jūs saņemsiet Studentu atbalsta ziņojumu, kurā būs norādīts, kādi aizdevumi jums ir piemēroti.